SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Osman Çakmak: ‘Bizi diğer takımla kıyaslamayın’

Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, İngiltere'yi 2-1 yendikleri maçın ardından konuştu.

Güncellenme: 21:01, 09/10/2017
Osman Çakmak: ‘Bizi diğer takımla kıyaslamayın’

Ampute Milli Takımı kaptanı Osman Çakmak, İngiltere’yi 2-1 yenip Avrupa Şampiyonu oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmanın son anlarında attığı golle Millilere şampiyonluğu getiren kaptan Çakmak, “Bir şeyi ne kadar isterseniz Allah size yardımcı olur ya. Kupa için çok kişiye söz verdim. Kariyerimde hiç golüm yoktu. İlk golüm bu. Tekmeye kafa soktuk.” dedi.

A Milli Futbol Takımı ile kıyaslanmak istemediklerini dile getiren Çakmak, “Sabah çıkarken hocam ‘İngilizler hiç yenilmemiş’ dedi. ‘Tamam da hocam, daha Türklerle oynamadılar ki’ ded,im. Bizi diğer milli takımla kıyaslamayın. Ben Emre Belözoğlu aşığıyım. O 5 giyiyor diye ben de giyiyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Türkiye 2-1 İngiltere | Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı Avrupa Şampiyonası`nda şampiyon! Türkiye 2-1 İngiltere | Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı Avrupa Şampiyonası`nda şampiyon!

Yayınlanma Tarihi:20:52,