SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İşte Sabri Sarıoğlu’nun yeni işi

İşte Sabri Sarıoğlu’nun yeni işi

Göztepe'de forma giyen Galatasaray'ın eski futbolcusu Sabri Sarıoğlu, gözlükçü dükkanına ortak oldu. Son dönemde sergilediği performans ile yeniden Milli Takım'a yükselen Sabri Sarıoğlu, Nişantaşı Vali Konağı Caddesi optik dükkanı açtı.

Galatasaray altyapısında yetişen ve 1999 yılından 2017’ye kadar sarı-kırmızılı formayı terleten Sabri Sarıoğlu, yeni bir işe girdi. Sezon başında gittiği Göztepe’de sergilediği performans ile yeniden Milli Takım’a yükselmeyi başaran 33 yaşındaki Sabri Sarıoğlu, Nişantaşı’nda optik dükkanı açtı. CNN Türk’ün haberine göre bir arkadaşı ile beraber gözlük dükkanı açan Sabri Sarıoğlu, futbol sahaları dışında cafe işletmeciliğinin ardından bir kez daha ticaret hayatına atıldı.

30 Eylül 2017 Göztepe`nin 35 yıllık, Sabri Sarıoğlu`nun 6 yıllık Milli Takım hasreti sona erdi! Süper Lig'in çiçeği burnunda ekibi Göztepe'nin tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu 6 yıl sonra yeniden A Milli Futbol Takımı'na davet edilirken İzmir ekibi ise 35 yıl sonra ilk kez Milli Takım'a futbolcu göndermenin sevinci içinde. Karşıyaka, Altay, Altınordu gibi Türk futbolunun mihenk taşı sayılabilecek takımlarına sahip şehri İzmir, yıllar sonra gelen bu sevincin haklı gururunu yaşıyor. İlgili Haberi Oku

Sabri Sarıoğlu’nun Nişantaşı’nda açtığı mağazanın ilk ziyaretçilerinden birisi ise Galatasaray İdari Menajeri Mert Çetin oldu.