SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Sabri Sarıoğlu’nun yeni işi

Göztepe'de forma giyen Galatasaray'ın eski futbolcusu Sabri Sarıoğlu, gözlükçü dükkanına ortak oldu. Son dönemde sergilediği performans ile yeniden Milli Takım'a yükselen Sabri Sarıoğlu, Nişantaşı Vali Konağı Caddesi optik dükkanı açtı.

Güncellenme: 15:44, 09/10/2017
İşte Sabri Sarıoğlu’nun yeni işi

Galatasaray altyapısında yetişen ve 1999 yılından 2017’ye kadar sarı-kırmızılı formayı terleten Sabri Sarıoğlu, yeni bir işe girdi. Sezon başında gittiği Göztepe’de sergilediği performans ile yeniden Milli Takım’a yükselmeyi başaran 33 yaşındaki Sabri Sarıoğlu, Nişantaşı’nda optik dükkanı açtı. CNN Türk’ün haberine göre bir arkadaşı ile beraber gözlük dükkanı açan Sabri Sarıoğlu, futbol sahaları dışında cafe işletmeciliğinin ardından bir kez daha ticaret hayatına atıldı.

İLGİLİ HABER Göztepe`nin 35 yıllık, Sabri Sarıoğlu`nun 6 yıllık Milli Takım hasreti sona erdi! Göztepe`nin 35 yıllık, Sabri Sarıoğlu`nun 6 yıllık Milli Takım hasreti sona erdi!

Sabri Sarıoğlu’nun Nişantaşı’nda açtığı mağazanın ilk ziyaretçilerinden birisi ise Galatasaray İdari Menajeri Mert Çetin oldu.