SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cenk Tosun: “Beklentileri karşılayamadığımız için üzgünüz”

Milli futbolcu Cenk Tosun, Dünya Kupası'na katılamadıkları için üzgün olduklarını belirterek, "Beklentileri karşılayamadığımız için üzgünüz" dedi.

Güncellenme: 00:01, 09/10/2017
Cenk Tosun: “Beklentileri karşılayamadığımız için üzgünüz”

Cenk Tosun, 2018 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu son maçında yarın Finlandiya ile oynanacak karşılaşma öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Maçın oynanacağı Veritas Stadyumu'ndaki toplantıda konuşan milli futbolcu, Dünya Kupası’na gidemedikleri için üzgün olduklarını vurgulayarak, “Tabii çok üzgünüz beklentiler büyük olunca üzüntüler de büyük oluyor. Hepimiz gitmeyi çok istedik Dünya Kupası’na. En büyük turnuva bence. İlk yarım saat maçı domine ettik, belki orada bir gol atsak çok farklı olabilirdi. İyi de hazırlanmıştık ama istediğimiz gibi olmadı. Beklentileri karşılayamadığımız için çok üzgünüz” diye konuştu.

Cenk Tosun, takımın çoğunun genç olduğunu ifade ederek, “Biz artık bu turnuvayı unutup 2020 Avrupa Şampiyonası’nı düşünmeliyiz” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Mircea Lucescu, Finlandiya-Türkiye maçı öncesi açıklamalarda bulundu Mircea Lucescu, Finlandiya-Türkiye maçı öncesi açıklamalarda bulundu