SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Haydi çocuklar

7 Ekim 2017

Türkiye’nin ev sahipliğinde düzenlenen Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Avrupa Şampiyonası'nda, çoğunu gazilerimizin oluşturduğu milli takımımız üçüncü maçında İspanya'yı 4-0 mağlup etti ve çeyrek finale yükseldi. İlk maçında Almanya'yı 7-0, ikinci maçında da Gürcistan'ı 9-0 mağlup eden Türkiye, üçüncü maçında da İspanya'yı yenerek 3'te 3 yaptı ve A Grubu'nu 9 puanla ilk sırada bitirerek adını çeyrek finale yazdırdı. Ay-Yıldızlı ekibimiz 20 gol attığı grubu gol yemeden tamamladı. Büyük bir başarı.

Bugün çeyrek final müsabakası oynanacak. Millilerimizin rakibi ise Rusya. Ay-Yıldızlı ekibimiz Rusya'yı geçmesi halinde ise yarı finalde Polonya-İrlanda eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek. Gönlümüzden geçen ise finale çıkmaları ve kupayı kaldırmaları.

Gurumuz olan millilerimizin en büyük ihtiyacı ise seyirci. Bugünkü maç da İstanbul'da Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanacak. Maçın başlama saati 18.00. Maça girişler ise ücretsiz. Yakın olan, fırsatı olan bence gitsin. Hem nefis bir maç izlesinler hem de millilerimize destek olsunlar. Haydi çocuklar yüreğimiz sizinle.

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek