SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’da Igor Tudor’un gözü kulağı Hindistan’da!

Galatasaray’da Igor Tudor’un gözü kulağı Hindistan’da!

Galatasaray Teknik Direktörü Tudor, U17 Dünya Kupası’nı izleyecek scout’un raporunu bekliyor. Galatasaray'da bir scout ekibi üyesi, milli takımdaki genç futbolcularının performansını izlemek ve yeni yeteneklerin keşfi için Hindistan'daki turnuvada tribünde olacak

Hindistan’da bugün başlayacak 2017 FIFA U17 Dünya Kupası’nda yer alan Türkiye’nin iskeletini Galatasaray altyapısından gençler oluşturuyor.

G.Saray U-17 Takımı’ndan 7 oyuncu (Recep Gül, Atalay Babacan, Yunus Akgün, Ozan Kabak, Melih Gökçimen, Emirhan Civelek, Samed Karnuçu) bu turnuvada boy gösterecek.

Sabah Gazetesi’nden Mehmet Özcan’ın haberine göre; sarı-kırmızılı kulüp hem kendi oyuncularını izlemek hem de yeni yetenekleri keşfetmek adına izleme komitesinden bir kişiyi Hindistan’a gönderdi.

Tudor’un, G.Saraylı yetkililerden kapsamlı bir rapor istediği öğrenildi. Genç oyunculara önem veren Hırvat hoca, başta Atalay ve Recep Gül olmak üzere Ziraat Türkiye Kupası’nda altyapıdaki yeteneklere şans vermeyi düşünüyor.

Yönetimin Avrupa’da forma giyen genç oyuncular hakkında da scout ekibi’nden bir rapor istediği ve gelecek sezon gurbetçi oyuncuların kadroya katılacağı öğrenildi.

05 Ekim 2017 Galatasaray Doktoru Yener İnce: Tolga Ciğerci`nin tedavisi devam edecek Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, takımın sağlık durumu hakkında son bilgileri verdi. Özel bir sıkıntıları olmadığını belirten Yener İnce, Tolga Ciğerci'nin tedavisinin devam edeceğini söyledi. İlgili Haberi Oku