SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Suriye 1-1 Avustralya | Dünya Kupası Asya Elemeleri

Suriye 1-1 Avustralya | Dünya Kupası Asya Elemeleri

Rusya'da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası Asya Elemeleri ilk maçında güçlü rakibi Avustralya ile karşılaşan Suriye, 85'te bulduğu golle sahadan 1-1 beraberlikle ayrılmayı başardı.

Dünya Kupası 2018 Asya Elemeleri ilk maçında Suriye, Avustralya ile karşılaştı. Karşılaşmanın 40. dakikasında geriye düşen Suriye, güçlü rakibi karşısında 85’te Omar Al Somah’ın penaltıdan bulduğu golle beraberliği kurtardı. Suriye böylece 10 Ekim Salı günü Avustralya’da oynanacak rövanş maçı öncesinde umutlarını az da olsa diri tutmayı başardı.

21 Eylül 2017 Fatih Terim`e İran`dan teklif Milli Takım'daki görevini bıraktıktan sonra henüz bir takımla anlaşmayan Fatih Terim'e İran'dan teklif geldi. İstiklal Spor Kulübü, teknik direktörlük için Fatih Terim ile anlaşmak istediklerini açıkladı. İlgili Haberi Oku

Suriye’deki iç savaş nedeniyle Malezya’nın Krubong şehrindeki Hang Jebat Stadyumu’nda oynanan karşılaşmada Suriye, Avustralya karşısında pozisyon açısından başa baş bir oyun sergileyerek rövanş öncesi taraftarlarını umutlandırdı.