SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Paulinho, Neymar’a “daldı”, Barça eğlendi!

Barcelona'nın yeni Brezilyalısı Paulinho'nun, Brezilya milli takım antrenmanında Neymar'a yaptığı faul bir anda gündeme oturdu.

Güncellenme: 13:56, 05/10/2017
Paulinho, Neymar’a “daldı”, Barça eğlendi!

Barcelona’nın yeni Brezilyalısı Paulinho’nun, Brezilya milli takım antrenmanında Neymar’a yaptığı faul bir anda gündeme oturdu.

Sezon başında Barcelona’nın yolunu tutan Brezilyalı orta saha oyuncusunun, takımdan tartışmalı bir şekilde ayrılan Neymar’a yaptığı bu faul, Paris Saint Germainli yıldızın kısa süreli bir sakatlık geçirmesine yol açarken, sosyal medyadaki Barcelona taraftalarını ise memnun etti.

Neymar’ın, yeni bir Barcelona oyuncusu tarafından hafif şekilde sakatlanmasını, Paulinho’nun Neymar’a verdiği bir mesaj olarak nitelendiren Barcelonalılar, olayı çok eğlenceli buldu.

Müdahalenin ardından yürekler kısa bir süreliğine de olsa ağızlara gelirken, Brezilyalı oyuncu yapılan tedavinin ardından antrenmana devam etti.

(Sporx)

İLGİLİ HABER Atletico Madrid, Barcelona taraftarına bilet satışı yapmama kararı aldı Atletico Madrid, Barcelona taraftarına bilet satışı yapmama kararı aldı

Yayınlanma Tarihi:12:56,