SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Slovakya’da atletin talihsiz anı! Koşarken cinsel organı açıldı

Slovakya’da atletin talihsiz anı! Koşarken cinsel organı açıldı

Slovakya'da koşulan Kosice Barış Maratonu'nda yarışan Josef Urban, büyük bir talihsizlik yaşadı. Koşarken cinsel organını dışarı çıkan Josef Urban, durumdan habersiz bütün yarışı o şekilde koştu.

Slovakya’daki ‘Barış Maratonu’nda atlet Josef Urban, farkında olmadan koşarken cinsel organı dışarıda şekilde koştu ve yarış boyunca bunu fark etmedi.

Urban, yarışı cinsel organı dışarıda şekilde tamamladı. İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; 31 yaşındaki Jozef, sporseverlerin şaşkın bakışları arasında koşmaya devam etti ve yarışı 10’uncu sırada tamamladı.

Önceki rekorunu 27 saniye geliştiren atletle ilgili “ya durumu fark etmedi, ya da kişisel rekorunu kırmak için aldırmadan devam etti” yorumları yapıldı.

04 Ekim 2017 Caner Erkin`den Şükran Ovalı`ya 7 milyon dolarlık jest! Beşiktaş'ta forma giyen Caner Erkin, yurt dışından ev isteyen eşi Şükran Ovalı'yı kırmadı. Caner Erkin, 7 milyon dolara, Miami Sunny Isles Beach'te okyanus manzaralı bir daire satın aldı. Caner Erkin daha sonra evi arkadaşı Ömer Pınarlı cep telefonundan canlı yayınla tanıttı. İlgili Haberi Oku