SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Florya’da Felipe Melo’nun pabucunu dama atan adam: Fernando

Süper Lig ekibi Galatasaray'ın yeni transferi Fernando, Florya’nın müdavimleri tarafından eski Brezilyalı orta saha oyuncusu Felipe Melo ile kıyaslandı

Güncellenme: 09:31, 04/10/2017
Florya’da Felipe Melo’nun pabucunu dama atan adam: Fernando

Süper Lig'de Galatasaray'ı liderliğe taşıyan öncü isimlerinden biri olan Fernando, Florya'nın müdavimleri tarafından Melo ile kıyaslandı.

Sarı-kırmızılılarda önceki yıllarda forma giyen Melo ile aynı bölgede forma giyen Fernando'nun, vatandaşından farklı kılan en önemli özelliğinin karakteri olarak dile getirildi.

Futbol mantalitesi olarak teraziye koyulduğunda ikisinin de ağır bastığı noktalar olduğuna vurgu yapan Cim-Bomlular, Fernando'nun takım içerisinde Melo'ya göre daha çok sevildiğine vurgu yaptı.

Fernando'nun maç içerisinde rakip futbolcular ve hakemlerle diyaloğunun da Melo'ya göre çok pozitif olduğu dikkat çekerken, bu durumunun Galatasaray'a sempati duyulmasında önemli bir faktör olduğu dile getirildi.

30 yaşındaki Fernando, sezon başında Manchester City’den transfer edildi.

İLGİLİ HABER Vagner Love ve Galatasaray gerçeği! Hamza Hamzaoğlu ve Burak Yılmaz... Vagner Love ve Galatasaray gerçeği! Hamza Hamzaoğlu ve Burak Yılmaz...

Skorer

Yayınlanma Tarihi:09:29,