SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fikret Orman’ın Brezilya seferinin nedeni belli oldu!

Fikret Orman’ın Brezilya seferinin nedeni belli oldu!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetici Metin Albayrak'ın Brezilya'ya yaptığı ziyaretin sebebi belli oldu.

Beşiktaş'ın, Trabzonspor ile oynadığı maç öncesinde Brezilya'ya giden başkan Fikret Orman ile yönetici Metin Albayrak'ın bu ülkeye gitmelerinin nedeni belli oldu.

Gazete Habertürk’ten Kartal Yiğit’in haberine göre Brezilya'ya transfer görüşmeleri yapmak için gittiği düşünülen ikilinin, yeni bir projeyi başlatmak üzere oldukları öğrenildi.

Güney Amerika'da kulüp almayı ya da pilot takım kurmayı planlayan Beşiktaş'ta bu kapsamda görüşmeler yapan Orman ve Albayrak'ın ayrıca 1 haftadır genç yetenekleri de takip ettiği belirtildi.

Kulüp satın almayı ikinci planda tutan ve pilot takım projesine daha sıcak bakan Siyah-Beyazlılar'ın oradaki kulüplerle yapılacak işbirliğinden doğacak yeni yıldızları takıma kazandırmayı hedefliyor. 04 Ekim 2017 Süper Lig`de gerilim dinmedi! Kart sayıları geçen sene ile aynı İlk yedi haftalık periyodu tamamlanan Süper Lig'de, geçen sezon ile kıyaslandığında kart sayılarının hemen hemen aynı olduğu gözden kaçmadı İlgili Haberi Oku

”HEM BİZ HEM ONLAR KAZANACAK”

Brezilya yolculuğu öncesinde bu konuyla ilgili yöneticilerle bir toplantı yapan ve projenin kapsamı ile ilgili bilgilendirmede bulunan başkan Orman şu ifadeleri kullandı: “Yeni Talisca’lar ve Babel’ler bulmalıyız. Bunun için de özellikle Brezilya çok önemli. Bu anlaşma ile hem biz hem onlar kazanacak. Bulunacak yetenekli isimler, bizde oynayacak ileride satıştan iki tarafta büyük kazanç elde edecek.”