SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Celal Kolot: ‘Negredo transferi Şenol Güneş’in onayı alınmadan yapılmış’

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Celal Kolot, Alvaro Negredo'nun siyah beyazlıların aradığı forvet olmadığını dile getirirken transferin Şenol Güneş'in onayı olmadan yapıldığını iddia etti.

Güncellenme: 08:31, 04/10/2017
Celal Kolot: ‘Negredo transferi Şenol Güneş’in onayı alınmadan yapılmış’

Beşiktaşlı eski yönetici Celal Kolot, siyah beyazlıların Alvaro Negredo transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Haber1903’e konuşan Kolot, Negredo’nun transferiyle ilgili, “Yanlış bir transfer, Şenol Güneş’in onayı alınmadan yapılmış olduğu belli. Çünkü Negredo, pivot santrfor. Havadan ve yerden duvar olabilir ama Beşiktaş’ın tarzı o değil.” dedi.

Negredo’nun kötü oyuncu olmadığını sözlerine ekleyen Kolot şöyle devam etti; “Aboubakar ile Negredo’yu karşılaştır, zaten ne kadar yanlış transfer olduğu görülür. Negredo’ya kötü oyuncu demiyorum ama 2 senedir kayıplarda, ayrıca oraya alınacak isim Aboubakar stilinde olmalıydı” İLGİLİ HABER Sergei Karasev: `Türkiye`deki maçta kariyerimde ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım` Sergei Karasev: `Türkiye`deki maçta kariyerimde ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım`