SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Celal Kolot: ‘Negredo transferi Şenol Güneş’in onayı alınmadan yapılmış’

Celal Kolot: ‘Negredo transferi Şenol Güneş’in onayı alınmadan yapılmış’

Beşiktaş'ın eski yöneticisi Celal Kolot, Alvaro Negredo'nun siyah beyazlıların aradığı forvet olmadığını dile getirirken transferin Şenol Güneş'in onayı olmadan yapıldığını iddia etti.

Beşiktaşlı eski yönetici Celal Kolot, siyah beyazlıların Alvaro Negredo transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Haber1903’e konuşan Kolot, Negredo’nun transferiyle ilgili, “Yanlış bir transfer, Şenol Güneş’in onayı alınmadan yapılmış olduğu belli. Çünkü Negredo, pivot santrfor. Havadan ve yerden duvar olabilir ama Beşiktaş’ın tarzı o değil.” dedi.

Negredo’nun kötü oyuncu olmadığını sözlerine ekleyen Kolot şöyle devam etti; “Aboubakar ile Negredo’yu karşılaştır, zaten ne kadar yanlış transfer olduğu görülür. Negredo’ya kötü oyuncu demiyorum ama 2 senedir kayıplarda, ayrıca oraya alınacak isim Aboubakar stilinde olmalıydı” 04 Ekim 2017 Sergei Karasev: `Türkiye`deki maçta kariyerimde ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım` Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Beşiktaş-RB Leipzig maçını yöneten Rus hakem Sergei Karasev, siyah beyazlı taraftarların oluşturduğu atmosfer hakkında konuştu. İlgili Haberi Oku