SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin’den Şükran Ovalı’ya 7 milyon dolarlık jest!

Beşiktaş'ta forma giyen Caner Erkin, yurt dışından ev isteyen eşi Şükran Ovalı'yı kırmadı. Caner Erkin, 7 milyon dolara, Miami Sunny Isles Beach'te okyanus manzaralı bir daire satın aldı. Caner Erkin daha sonra evi arkadaşı Ömer Pınarlı cep telefonundan canlı yayınla tanıttı.

Güncellenme: 09:19, 05/10/2017
Caner Erkin’den Şükran Ovalı’ya 7 milyon dolarlık jest!

Geçtiğimiz yılbaşında oyuncu Şükrün Ovalı’yla evlenen Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Caner Erkin, eşine 7 milyon dolarlık bir jest yaptı. Ünlü futbolcu, yurt dışından ev isteyen eşinin bu isteğini de kırmadı. Takvim’den Halil Çilingir’in özel haberine göre Caner Erkin’in Miami Sunny Isles Beach’teki okyanus manzaralı ‘Porsche Design Tower’ adlı gökdelenden 7 milyon dolara (25 milyon TL) lüks bir rezidans satın almak için kolları sıvadı. Beşiktaşlı yıldız, daha önce aynı yerden rezidans alan arkadaşı Ömer Pınarlı’nın kendisi için yaptığı canlı yayınla rezidans hakkında bilgi sahibi oldu. Eşiyle lüks daireye hayran kalan futbolcu, kaporayı hemen gönderdi.

İLGİLİ HABER Menajer Batur Altıparmak`tan Caner Erkin-Talisca kavgası hakkında açıklama Menajer Batur Altıparmak`tan Caner Erkin-Talisca kavgası hakkında açıklama

BİNA İÇİNE ARAÇ İLE ÇIKILABİLİYOR

Caner Erkin’le Şükran Ovalı, 60 katlı 195 metre yüksekliğindeki gökdelenin 30. katındaki 3 yatak odalı ve 4 banyolu rezidansta karar kıldı. Yıllık kazancı ortalama 2.2 milyon euro (yaklaşık 9 milyon 200 bin TL) olan Erkin’in “Kartallar yüksek uçar” sözünü kanıtlar nitelikteki yeni evinin özelliği bununla sınırlı değil. İkili, 600 metrekarelik rezidanslarına lüks araçlarıyla çıkabilecek. Erkin, ligin devre arasında ABD’ye giderek rezidansın satış işlemlerini tamamlayacak. Ünlü futbolcu; yüzme havuzu, sinema salonu ve SPA’nın da olduğu milyonluk rezidansının keyfini önümüzdeki yıl eşi Şükran Ovalı’yla sürecek.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın Caner Erkin hatası! Beşiktaş`ın Caner Erkin hatası!

Porsche Design Tower’da büyüklüğü bin 300 metrekare ile 5 bin metrekare arasında değişen 132 daire bulunuyor.En tepedeki Penthouse’un (çatı katı daire) değeri ise 32.5 milyon dolar. Milyarderlerin gözdesi haline gelen gökdelendeki dairelerin fiyatları 5 ila 15 milyon dolar arasında değişiyor. Porsche Design Tower’da daire sahipleri bina içindeki asansörle araçlarını evlerinin içine kadar çıkarabiliyor. Caner Erkin – Şükran Ovalı çifti, 195 metre yüksekliğinde, 60 katlı gökdelenin 30’uncu katında oturacak.

Yayınlanma Tarihi:22:49,