SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Alex de Souza’dan Aykut Kocaman’a: ‘Kulübün efsanesi’

Alex de Souza’dan Aykut Kocaman’a: ‘Kulübün efsanesi’

Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza'nın, Twitter'da bir kullanıcının Aykut Kocaman ile fotoğrafına "Kaptan yanındaki kim?" sorusuna verdiği cevap gündeme oturdu.

Fenerbahçe’nin unutulmaz oyuncusu Alex de Souza’nın, Twitter’da Aykut Kocaman ile ilgili yaptığı yorum binlerce beğeni ve paylaşım aldı.

Sarı lacivertli takımda oynadığı dönemde teknik direktör Aykut Kocaman ile sorun yaşayan ve olaylı şekilde kulüpten ayrılan Brezilyalı futbolcu, o günleri unutmuş görünüyor.

07 Haziran 2017 Aykut Kocaman`dan Alex savunması Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman, düzenlediği basın toplantısında Alex de Souza ile ilgili açıklama yaptı. İlgili Haberi Oku

Twitter’da bir kullanıcının Alex’in Aykut Kocaman ile yan yana olduğu fotoğrafı “Kaptan yanındaki kim?” yazarak paylaşırken Brezilyalı futbolcunun yanıtı ilginç oldu.

Alex bu paylaşıma “Aykut Kocaman. O, kulübün efsanesi” yazarak yanıt verdi. Bu cevap Twitter’da binlerce paylaşım ve beğeni aldı.

16 Haziran 2017 Alex`ten Aykut Kocaman açıklaması Fenerbahçe'den Aykut Kocaman ile yaşadığı kriz sonrasında ayrılan Alex de Souza, 2. Kocaman döneminin resmen başlamasıyla Instagram'dan açıklama yaptı. İlgili Haberi Oku