SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Valbuena’dan derbi yorumu; “Hayatımda ilk…”

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mathieu Valbuena, Beşiktaş ile oynadıkları derbi karşılaşması hakkında ilginç bir açıklama yaptı.

Güncellenme: 10:47, 03/10/2017
Valbuena’dan derbi yorumu; “Hayatımda ilk…”

Fenerbahçe’nin Lyon’dan kadrosuna kattığı Mathieu Valbuena, Fransız basınına Türkiye’deki ilk deneyimlerini anlattı ve Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi hakkında konuştu.

İşte Valbuena’nın açıklamaları;

“Türkiye’de rekabet çok üst seviyede. Kulüpten birileri beni Galatasaray oyucusu ile aynı karede fotoğraf çektirmeme konusunda uyardılar. Taraftarların bu konuda çok hassas olduklarını söylediler. Ben de dikkat ediyorum.”

TARAFTARDAN KORKTUM

Türkiye’ye gelişimde çılgın bir karşılama oldu. İlk başta taraftarın ilgisinden biraz korktum. Şu an bu durumu anladım ve bu güzel tablonun karşılığını vermek için çabalıyorum.”

MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI

Bu kadar kolay milli takıma veda edemem. Çalışmaya devam edeceğim. Benim için en önemli olan keyif almak ve mutlu olmak.

TAKTİK KALMIYOR

Hayatımda ilk defa bir maçta bu kadar kırmızı kart gösterildiğini gördüm. Böyle olunca sahada artık taktik falan kalmıyor. Ömür boyu benim için büyük bir hatıra olarak kalacak. Kazandığımız için de ayrıca çok mutluyum o zorlu maçı.”

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman takımına kanat organizasyonları çalıştıracak Aykut Kocaman takımına kanat organizasyonları çalıştıracak

Yayınlanma Tarihi:06:57,