SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta’dan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür açıklaması

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Bein Sports'a açıklamalarda bulundu. Usta, ''İlk 7 haftada Anadolu'yu besledik ama takım bundan sonrası için bize çok iyi ışık veriyor'' dedi. Başkan ayrıca genç yıldızlar Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür için Avrupa'dan teklifler aldıklarını ifade etti.

Güncellenme: 22:13, 03/10/2017
Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta’dan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür açıklaması

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Bein Sports’a açıklamalarda bulundu. İlk 7 haftayı değerlendiren Muharrem Usta, “Puan tablosunda durumumuz tatminkar değil. Özellikle İstanbul’da zor deplasmanlara çıktık ve bu maçları genel anlamda iyi şekilde noktaladık. İlk 7 haftada özellikle Anadolu maçlarında beklemediğimiz puan kayıpları yaşadık. Milli Takım arasından sonraki periyod ise artık seri galibiyetlere başlama zamanı” dedi. İLGİLİ HABER PFDK sevkleri açıklandı! Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor... PFDK sevkleri açıklandı! Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor...

‘YUSUF VE ABDULKADİR İÇİN TEKLİFLER…’

Türkiye’de yabancı sınırlaması üzerine tartışmaların yapıldığı bir dönemde Yusuf Yazıcı gibi rol model olacak bir oyuncuyu çıkartırken yakın zamanda bir diğer genç yıldız Abdülkadir Ömür’ü de Türk futboluna kazandırdıklarını belirten Muharrem Usta “Her ikisi de sezon sonuna kadar bizimle, şu an için onları satma gibi bir düşüncemiz yok” ifadelerini kullandı.

Yusuf ve Abdülkadir’in terbiyeli ve kolay şımarmayacak karakterlere sahip olduğuna vurgu yapan usta “Yusuf için Avrupa’dan 3 kulüp çok ciddi şekilde bastırıyor. Abdülkadir içinde Avrupa kulüpleri bizden randevu istiyorlar ama onlar yolun başında”dedi.

Savunmada zaafları olduğuna da dikkat çeken Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta “Savunmada zaafiyet yaşadığımız ortada. Milli takım arasında tüm teknik kadro bu zaafı ortadan kaldırmak adına yoğun bir çaba sarf ediyor” şeklinde konuştu. İLGİLİ HABER Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal`ın Beşiktaş şanssızlığı Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal`ın Beşiktaş şanssızlığı