SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Potada dev maça çanta yasağı

Banvit ile Fenerbahçe Doğuş arasında oynanacak 33. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında taraftarlar Ankara Spor Salonu'na sırt çantası, el çantası, valiz ve poşet ile giremeyecekler.

Güncellenme: 20:50, 03/10/2017
Potada dev maça çanta yasağı

Ankara Valiliği İl Spor Güvenlik Kurulu, 4 Ekim 2017 Çarşamba günü Banvit ile Fenerbahçe Doğuş arasında saat 19:00'da Ankara Spor Salonu'nda oynanacak 33. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası maçını salonda izleyecek olan taraftarlar için uymaları gereken bazı güvenlik kararları açıkladı.

Kurulun 20.09.2017 tarihli, 2017-2018/04 sayılı kararlarında müsabaka ile ilgili bölümde şu ifadelere yer verilmiştir:

“Fenerbahçe Doğuş – Banvit takımları arasında oynanacak olan Cumhurbaşkanlığı Kupası Final Müsabakası'nda; sırt çantası, el çantası, valiz, poşet gibi hiçbir maddenin stadyum ve salona alınmamasına, ilgili federasyon ve spor kulüplerine konu ile ilgili bahse konu eşyalar ile müsabakaya girilemeyeceği hususunda tabela, sosyal medya, resmi internet adresleri vb. iletişim araçları ile taraflara gerekli bilgilendirmenin yapılmasına, bu müsabakalara ait bilet satışlarında taraflara gerekli bilgilendirmenin ilgili kurum (E-Kent, Biletix) tarafından yapılmasına karar verilmiştir.”

Öte yandan salon otoparkının müsabaka süresince seyirci araçlarına kapalı olacağı da belirtildi. İLGİLİ HABER FIBA Şampiyonlar Ligi`nde temsilcimizin grupları belli oldu FIBA Şampiyonlar Ligi`nde temsilcimizin grupları belli oldu