SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İngiliz teknik direktör Sam Allardyce, Türk Milli Takımı’nı çalıştırması için yapılan teklifi reddetmiş

İngiltere Milli Takımı'nın eski teknik direktörü deneyimli çalıştırıcı Sam Allardyce, yaz döneminde Fatih Terim'in görevine son verilmesinin ardından TFF'den teklif aldığını ancak kabul etmediğini açıkladı.

Güncellenme: 22:51, 03/10/2017
İngiliz teknik direktör Sam Allardyce, Türk Milli Takımı’nı çalıştırması için yapılan teklifi reddetmiş

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu’ndaki son iki maçı olan kritik İzlanda ve Finlandiya maçlarına hazırlanırken İngiltere’den Ay Yıldızlılar hakkında bir itiraf geldi.

Premier Lig’de geçtiğimiz sezon zor günler geçiren Crystal Palace’ın başına geçen ve takımını kümede tutmayı başaran, daha önce de İngiltere Milli Takımı’nı çalıştıran deneyimli teknik adam Sam Allardyce, yaz aylarında Fatih Terim’in ardından Türkiye’yi çalıştırması için TFF’den gelen teklifi reddettiğini açıkladı.

İLGİLİ HABER Sabri Sarıoğlu: Milli Takım`a çağrılmayı bekliyordum Sabri Sarıoğlu: Milli Takım`a çağrılmayı bekliyordum

Sağlık sorunlarını gerekçe göstererek Crystal Palace’taki görevinden ayrılan 62 yaşındaki teknik direktör, Sky Sports’a yaptığı açıklamada Türk yetkililerle görüştüğünü ancak teklifi geri çevirdiğini söyledi.

Allardyce, “Futbolu şu anda özlemiyorum. Zaten hayatım futbolla konuşmakla geçiyor. Daha henüz geçtiğimiz günlerde bazı televizyon işleri için Steve McManaman ile Kuala Lumpur’daydım. Şimdi de İngiltere’de Jim White ile program yapacağız” ifadelerini kullanırken teknik direktörlüğe geri dönüş aceleci olmayacağının altını çizdi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel`den ilginç milli takım açıklaması Beşiktaş`ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel`den ilginç milli takım açıklaması

Yayınlanma Tarihi:22:47,