SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

KKTC ekibi Türk Ocağı Limasol'a transferi için sağlık kontrollerinden geçen ve kanında HIV virüsüne rastlandığı iddia edilen Eboue, Pazar gecesi Londra'ya gitti.

Eboue, İngiltere'de geniş kapsamlı kontrollere, testlere tabii tutuldu. Ve Galatasaraylı eski futbolcunun HIV Virüsüne yakalanmadığı ortaya çıktı. Bu gelişme ile derin bir “oh” çeken Eboue, Spor Arena'ya kesinlikle AIDS olmadığını belirtti ve kendisiyle ilgili önemli gelişmeyi iletti.

Eboue, bu iddianın yalan olduğunun Londra'daki kontrollerde de belgelendiğini belirtip bu söylentilerin çıkmasına neden olan KKTC Kulübüne dava açacağını belirtti.

Eboue'nin avukatı KKTC ekibi Türk Ocağı Limasol'a dava açacak. Transferden vazgeçtiğini de belirten Eboue, Limasol'a transfer olmayacak.

İLGİLİ HABER Eboue Galatasaray`ı eleştirdi! Sneijder'e yapılanları çok iyi anlıyorum... Eboue Galatasaray`ı eleştirdi! Sneijder'e yapılanları çok iyi anlıyorum...

(Hürriyet)

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın eski yıldızı Emmanuel Eboue`den üzücü haber Galatasaray`ın eski yıldızı Emmanuel Eboue`den üzücü haber

Yayınlanma Tarihi:13:14,