SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bosna Hersek'te kupa maçında ilginç bir sakatlık yaşandı. Zrinjki Mostar'ın 22 yaşındaki futbolcusu Marin Galic aldığı darbeye rağmen maçı tamamladı ama ardından ağrıları artınca hastaneye gitti ve yumurtalıklarından biri alındı.

Bosna Hersek Kupası'nda  Sloga ile  Zrinjski arasındaoynana maçta daha önce sahalarda görülmemiş bir sakatlık olayı yaşandı. Bosna Hersek Kupası’nda oynanan 1.Lig lideri Sloga, Premier Lig lideri Zrinjski'yi 1-0 yenerek eledi. Mücadelenin ikinci yarısında Zrijski forması giyen Marin Galic sağ kanattan atağa çıkarken Joco Stokic kayarak sert bir müdahalede bulundu. Stokic'in kalkan ayağı, Marin Galic'in kasıklarına geldi. Hakemin sadece faul vermekle yetindiği, kartını kullanmadığı pozisyonun ardından bir süre tedavi gören Galic karşılaşmaya devam etti.

İLGİLİ HABER Futbolcu anısını anlattı: İçkiyi bıraktım, kötü oynamaya başladım Futbolcu anısını anlattı: İçkiyi bıraktım, kötü oynamaya başladım

Zrinjki Mostar'ın 22 yaşındaki futbolcusu Marin Galic aldığı darbeye rağmen maçı tamamladı. Daha sonra 22 yaşındaki futbolcu kasıklarındaki ağrının artması üzerine hafta sonunda hastaneye gitti. Yapılan muayenenin ardından Galic'in yumurtalıklarından birinin tekmeden ciddi hasar gördüğünü belirleyen doktorlar ameliyata karar verdi.

 

Yumurtalıklarından birisi alınan Galic, yaptığı açıklamada kulübe ve takım arkadaşlarına desteklerinden dolayı teşekkür etti ve futbola dönmek için sabırsızlandığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi:11:40,