SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mehmet Demirkol’dan Talisca-Caner Erkin kavgası yorumu

Mehmet Demirkol’dan Talisca-Caner Erkin kavgası yorumu

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşma sonrası Talisca ile Caner Erkin arasında yaşanan tartışmayı yorumladı.

Beşiktaş’ın Trabzonspor ile oynadığı ve 2-2 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından Caner Erkin ve Talisca arasında yaşanan kavga, gündeme bomba gibi düştü. Beşiktaş Kulübü’nün sert bir dille yalanladığı kavga ile ilgili konuşan Mehmet Demirkol, kavgayı haber yapmayan muhabirleri ve siyah-beyazlı yönetimi eleştirdi.

02 Ekim 2017 Beşiktaş soyunma odasında büyük kriz! Talisca ve Caner Erkin... Beşiktaş'ın Trabzonspor ile oynadığı karşılaşma sonrasında Talisca ile Caner Erkin'in birbirine girdiği iddia edildi. İlgili Haberi Oku

Bu tür kavgaların adrenalini yüksek ortamlarda olabileceğinin altını çizen Mehmet Demirkol, “Ben sana ne olduğunu söyleyeyim. Birbirlerini itip kakıyorlar. Sonra Talisca Caner’e yetişemeyince tekme atıyor. Bunu haber yapanlar işini yapmış. Birçok muhabir arkadaşımız Caner-Talisca tartışmasının kendilerine geldiğini ancak haber yapmadıklarını söyledi. Çünkü muhabir olmaktansa Beşiktaş muhabiri olmayı tercih ediyorlar. Haber yapmayan kahraman oluyor” dedi.

02 Ekim 2017 Aykut Kocaman`dan Bülent Yıldırım`a: Beşiktaş'ın intikamını aldın Fenerbahçe'de öfke dinmiyor. Akhisarspor yenilgisi sonrası soluğu iki kırmızı çıkartan hakem Bülent Yıldırım'ın yanında alan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, “Bu kartla niyetini açık bir şekilde gösterdin. Beşiktaş'ın intikamını aldın” sözleriyle isyan etti. İlgili Haberi Oku

Beşiktaş yönetimine de eleştiri yönelten Mehmet Demirkol şunları söyledi:

“Beşiktaş yönetimi neden böyle bir açıklama yapıyor ki… İşini yapana böyle davranmamak lazım… Şenol Güneş’ sorulsa “Bir şey olmadı mı diyecek?” Hayır… O zaman neden böyle bir açıklama yapma gereği duyuldu. İki futbolcu kavga eder… Bunda bu kadar büyütülecek bir şey yok… İşi büyüten Beşiktaş yönetimi oldu.”