SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Latovlevici’nin yaptığı fedakarlık takdir topladı

Latovlevici’nin yaptığı fedakarlık takdir topladı

Galatasaray'a transfer olduğundan beri maske ile oynayan Latovlevici artık maskeden kurtuldu.

Rakiplerinin puan kaybettiği haftada kazanarak liderliğini sağlamlaştıran Galatasaray’da, yeni transfer Latovlevici’nin yaptığı büyük fedakarlık da takdir topladı. .

Eski takımı Karabükspor’a karşı 68’de Martin Linnes’in yerin oyuna giren başarılı oyuncu, bir süre sonra kenara gelerek maskeyi çıkardı ve yedek kulübesine attı.

Galatasaray’a transfer olmadan önceki takımı Karabükspor’un yaz kampında yüzüne aldığı tekme sonrası elmacık kemiği kırılan ve damak ile çenesinde tahribat oluşan Latovlevici, sarı-kırmızılı forma ile oynadığı maçlarda maske takmıştı.

Başarılı oyuncunun yüzündeki kırıkların iyileştiği ve milli takım arasından sonra oynanacak maçlardan itibaren artık maske takmayacağı öğrenildi.

02 Ekim 2017 Galatasaray`ın eski yıldızı Emmanuel Eboue`den üzücü haber Galatasaray'ın eski futbolcusu Emmanuel Eboue'nin KKTC ekiplerinden Türk Ocağı Limassol'e transferi sağlık kontrollerinden sonra iptal oldu. Kuzey Kıbrıs basınında çıkan haberlerde Eboue'nin HIV virüsü taşıdığı iddia edildi. İlgili Haberi Oku