SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’den TFF’ye karşı operasyon

Fenerbahçe’den TFF’ye karşı operasyon

Fenerbahçe yönetimi, adil olmadığını iddia ettikleri Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini değiştirmek amacıyla diğer kulüplerin desteğini almak için düğmeye bastı.

Fenerbahçe’de Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) mevcut yönetimini indirmek için harekât başladı. Son dönemdeki hakem hataları, PFDK kararları ve Tahkim Kurulu sonuçlarından rahatszlık duyan sarı-lacivertlilerde TFF'nin adalet dağıtmadığı görüşü hâkim. Fenerbahçe'nin bu nedenle TFF'yi olağanüstü genel kurula taşımak için kulüp başkanlarıyla temasa geçeceği ve destek arayacağı öğrenildi.

01 Ekim 2017 Fenerbahçe`de TFF`ye öfke dinmiyor: Bundan sonra... Fenerbahçe'den Türkiye Futbol Federasyonu'na büyük sitem... Fenerbahçe Asbaşkanı Önder Fırat, gündeme dair yaptığı açıklamalarda sert eleştirilerde bulundu. İlgili Haberi Oku

Özdemir'in istifası cebinde

Fenerbahçe, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'den, yönetimden ve kurullardan rahatsız olan kulüpleri organize etmeye çalışacaklar.

Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Akhisarspor maçı sonrasında TFF Başkanvekili Nihat Özdemir'i arayarak rahatsızlığını dile getirdi. Özellikle derbi sonrası verilen cezalardan rahatsız olan Özdemir'in istifa etmeyi düşündüğü de kaydedildi.