SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Alper Potuk alarmı!

Fenerbahçe, Akhisar deplasmanında çok tartışılan bir pozisyonda direkt kırmızı kart gören Alper Potuk için Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) başvuru yapacak. Milli oyuncu, eğer 2 maç ceza alırsa Galatasaray derbisini kaçıracak.

Güncellenme: 11:01, 02/10/2017
Fenerbahçe’de Alper Potuk alarmı!

Fenerbahçe avukatları, Akhisarspor maçında haksız bir şekilde oyundan atıldığını iddia ettiği Alper Potuk’un kırmızı kartının iptali için Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) başvuru yapacak. Milli futbolcu, direk kırmızı kart nedeniyle 2 maç ceza alması durumunda Galatasaray derbisinde oynamayacak. Gözlemci raporunda da Alper’in pozisyonunun kırmızı kart olmadığı, hakem Bülent Yıldırım’ın hatalı karar verdiği belirtilmişti.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman`dan Bülent Yıldırım`a: Beşiktaş'ın intikamını aldın Aykut Kocaman`dan Bülent Yıldırım`a: Beşiktaş'ın intikamını aldın

DOSYA HAZIRLANDI

Fenerbahçe’nin hazırladığı dosyada, daha önce verilen emsal kararlardan örnekler de yer alıyor. Fenerbahçe yönetimi Alper Potuk ile kırmızı kartın büyük sonuçlarının ortadan kaldırılması hususunda Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) hafta içerisinde başvuru yapacak. Fenerbahçe, kırmızı kartın iptal edilmesini, milli futbolcunun Yeni Malatyaspor ve Galatasaray maçlarında forma giymesini istiyor.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie`nin maaşı FIFA`dan Fenerbahçe`nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie`nin maaşı FIFA`dan

Yayınlanma Tarihi:10:21,