SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Anderson Talisca’yla kavga eden Caner Erkin yine bir kavgayla gündemde

Beşiktaş'ın yıldızı milli futbolcu Caner Erkin yine bir kavgayla gündemde. Anderson Talisca'nın 2-2 biten Trabzonspor maçının ardından soyunma odasında tekme attığı deneyimli futbolcu geçmişte de kavgalarıyla manşetlerde yer almıştı.

Güncellenme: 13:04, 02/10/2017
Anderson Talisca’yla kavga eden Caner Erkin yine bir kavgayla gündemde

Beşiktaş’ın Trabzonspor’la 2-2 berabere kaldığı mücadelenin ardından Caner Erkin ve Anderson Talisca arasında yaşanan kavga, gündeme damga vurdu. Talisca’nın Caner’e tekme attığı belirtilirken Şenol Güneş’in tribünden soyunma odasına inip araya girmesiyle ikilinin barıştığı ifade edildi.

Talisca ve Caner de sosyal medya hesaplarından verdikleri mesajlarla kavganın geride kaldığını açıkladı. Ancak bu olay akıllara Caner Erkin’in geçmişte yaşadığı tartışmaları ve kavgaları da getirdi. Caner Erkin’in gündeme geldiği ilk kavgası Arda Turan’la olmuştu. 2009-2010 sezonunda Caner’in CSKA Moskova’dan kiralık olarak Galatasaray’da forma giydiği dönemde bir antrenman esnasında ikili birbirine girmiş ve Arda’nın yumruğuyla Caner’in dudağı patlamıştı. İkili daha sonra barıştıklarını açıklamıştı. Caner ve Arda’nın şu günlerde yakın arkadaş oldukları biliniyor. Caner’in ikinci kavgası ise Fenerbahçe formasıyla olmuştu. 2010-2011 sezonunda Fenerbahçe’nin formasını giyen Caner, Fabio Bilica ile antrenmanda kavga etmişti. Bilica, Caner’in saçına yapışırken ikili daha sonra barıştıklarını açıklamıştı. Aynı sezon Caner, Semih Şentürk’le de sert bir şekilde tartışmıştı. Milli futbolcu son vukuatını Talisca’yla yaşarken geçen sezonun ilk yarısında ise bir antrenmanda Cenk Tosun’un üzerine yürümüş, Tamer Tuna ve futbolcular Caner’i tutmakta zorlanmıştı.

İLGİLİ HABER Mehmet Demirkol`dan Talisca-Caner Erkin kavgası yorumu Mehmet Demirkol`dan Talisca-Caner Erkin kavgası yorumu

Yayınlanma Tarihi:12:55,