SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
A Milli Takım’ın Antalya kampı başladı

A Milli Takım’ın Antalya kampı başladı

2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'ndaki son iki maçında 6 Ekim'de İzlanda ve 9 Ekim'de Finlandiya ile karşılaşacak A Milli Takımımız, bugün Antalya'da toplandı.

2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu’ndaki son iki maçında 6 Ekim’de İzlanda ve 9 Ekim’de Finlandiya ile karşılaşacak A Milli Takım, bugün Antalya’da toplandı.

Teknik Direktör Mircea Lucescu yönetiminde yapılan antrenmana, kulübü Fortuna Düsseldorf’un bu akşamki maçının kadrosunda yer alan Kaan Ayhan ile uçakları daha sonraki saatlerde Antalya’ya inecek Hakan Çalhanoğlu ve Enes Ünal katılmadı.

02 Ekim 2017 Mircea Lucescu`ya 1 maç ceza! İzlanda maçında yok... A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Lucescu, UEFA'nın verdiği 1 maçlık ceza nedeniyle İzlanda maçında sahada olmayacak. Verilen cezanın 3 maçtan az olması nedeniyle itiraz hakkı ise bulunmuyor. İlgili Haberi Oku Dün müsabaka oynayan futbolcular rejenerasyon çalışması ile idmanı tamamlarken, diğer futbolcular 1 saat 20 dakika süren bir antrenman yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Dürüst de çalışmayı takip etti.

A Milli Takım, yarın saat 18.30’da Sentido Zeynep Resort’un sahasında yapacağı idman ile İzlanda ve Finlandiya maçlarının hazırlıklarını sürdürecek.