SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Murat Murathanoğlu Bein Sports’ta devam ediyor

10 gün önce Bein Sports'la yollarının ayrıldığını açıklayan deneyimli spiker Murat Murathanoğlu, bugün yaptığı paylaşımla Bein Sports'la yeniden devam kararı aldıklarını açıkladı. Murathanoğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçlarını anlatacak.

Güncellenme: 22:19, 30/09/2017
Murat Murathanoğlu Bein Sports’ta devam ediyor

Türk basketbolunun efsane sesi Murat Murathanoğlu, kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi karşılaşmalarını Bein Sports’ta anlatacağını açıkladı. Murathanoğlu, 10 gün önce Bein Sports’la yollarının ayrıldığını açıklamıştı.

İLGİLİ HABER Murat Murathanoğlu ile yollar ayrıldı! İlk açıklama geldi... Murat Murathanoğlu ile yollar ayrıldı! İlk açıklama geldi...

Deneyimli spiker takipçilerine ve sevenlerine teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili basketbolseverler iyi akşamlar. Sorularınıza cevap veremedim çünkü bende ne olucağından çok emin değildim. Benim ve ailem için pek de kolay olmayan bir süreç yaşandı. Ancak şu anda görünen Tahincioğlu Basketbol Süper Liginin ilk haftasında sizlerle ekranda buluşacağız. beIN ekranlarında karşınızda olacağım. Sizlerin göstermiş olduğunuz destek beni çok şaşırttı ama bir o kadar da mutlu etti. 32 yıldır basketbol sevgisinin artması için göstermiş olduğum çabanın bir fincan kahveden çok daha büyük hatırı olduğunu gördüm.”