SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Demir yeni imajıyla Giresunspor’da forma arıyor!

İmajıyla ve İsmailağa cemaati üyesi olmasıyla ünlenen Trabzonspor'un eski futbolcusu Aykut Demir, yeni imajı ve çalışkan görüntüsüyle Giresunspor'da forma şansı arıyor.

Güncellenme: 11:13, 30/09/2017
Aykut Demir yeni imajıyla Giresunspor’da forma arıyor!

TFF 1. Lig takımlarından Akın Çorap Giresunspor´un sezon başı transferlerinden Aykut Demir, kadroya girebilmek için antrenman eksikliğini kapatmaya çalışıyor.

Akın Çorap Giresunspor formasını henüz sırtına geçiremeyen Aykut Demir´in lige verilecek arayı iyi kullanması bekleniyor. Trabzonspor ile sözleşmesini fesih yaptırdıktan sonra Giresunspor ile anlaşan ancak eski takımıyla sezon öncesi çalışmalara katılmadığı için 6 haftalık süreçte forma şansı bulamayan savunma oyuncusu,  takımının Ümraniyespor maçında da görev yapamayacak.

Henüz düz koşu yapan ve antrenörler eşliğinde çalışan Aykut Demir, Ümraniyespor maçının ardından takımla birlikte idmanlara da başlayacak.  Demir, lige verilecek olan aranın ardından Gazişehir Gaziantep deplasmanında teknik direktör Metin Diyadin´in şans vermesi halinde görev yapabilecek.

Bu arada Aykut Demir´in takıma girmek için verdiği mücadele takım ve yönetimce de takdirle karşılandı.

GELİNSİZ DÜĞÜN YAPMIŞTI

Aykut Demir, 30 Aralık 2016’da yapılan düğünün yapıldığı salona mehteran takımı eşliğinde ve tek başına geldi. Salonda üç hilalli yeşil bayrak ile kelime-i tevhid bayrağı dikkat çekmişti.

Demir, tek başına geldiği salonda yine tahta tek başına oturmuştu. Düğünde ilahiler de okunmuştu.Medyaya yansıyan fotoğraflarda gelinin olmaması dikkat çekmişti.

Yayınlanma Tarihi:11:08,