SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

MHK’nın Ali Palabıyık planı!

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin hakemi Ali Palabıyık ve MHK kanadında yaşanan gerçekler ortaya çıktı. Derbinin hala tartışılan ismi Ali Palabıyık, 9. haftadan itibaren sahalara dönecek. 3 hafta dinlendirilip 4'üncü haftada maça atanacak olan Ali Palabıyık'ı MHK kaybetmek istemiyor.

Güncellenme: 15:18, 29/09/2017
MHK’nın Ali Palabıyık planı!

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini yöneten Ali Palabıyık’a 7.9 puan verilerek kötü yönetim gösterdiği kabul edilmiş oldu. Merkez Hakem Kurulu (MHK), Palabıyık’ı milli maç arasından sonraki hafta da dinlendirip ligin 9’uncu haftasından itibaren yeniden görev vermeyi planlıyor.

İLGİLİ HABER Uğur Meleke: Yabancı hakemleri derbilere getirsek 1-2 yıl gelmek istemeyecekler Uğur Meleke: Yabancı hakemleri derbilere getirsek 1-2 yıl gelmek istemeyecekler

SADECE PENALTI POZİSYONUNDA BÜYÜK HATASI VAR

MHK’de konuşulanlara dair alınan bilgilere göre 3 hafta dinlendirilip 4’üncü haftada maça atanacak olan Ali Palabıyık’ı MHK kaybetmek istemiyor. Palabıyık’ın Beşiktaş lehine verilmeyen penaltı pozisyonunda hatalı bulunduğu ortak bir sonuç olurken, MHK ofsayt pozisyonunda hatayı yan hakeme yıktı. Kurul, yetenekli olarak gördüğü Ali Palabıyık’ı dinlendirdikten sonra maçlara atayacak ve ilk yarı sonunda performansı yeniden değerlendirilecek.

Yayınlanma Tarihi:15:14,