SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen: ‘Selahattin Aydoğdu’nun ne işi var bizim federasyonda?’

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Fatih Terim ile karıştığı kavga nedeniyle bir süre gündem olan Selahattin Aydoğdu ile yaşadığı bir diyaloğu paylaştı

Güncellenme: 11:00, 28/09/2017
Rıdvan Dilmen: ‘Selahattin Aydoğdu’nun ne işi var bizim federasyonda?’

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Fatih Terim ile yaşadığı kavgayla ülke gündemine oturan ‘Kebapçı Selahattin’ lakaplı Selahattin Aydoğdu ile yaşadığı diyaloğu anlattı.

İLGİLİ HABER Fatih Terim`le kavga eden Selahattin Aydoğdu ifadeye çağrıldı Fatih Terim`le kavga eden Selahattin Aydoğdu ifadeye çağrıldı

Selahattin Aydoğdu’nun TFF üyesi olduğunu dile getiren Dilmen şu ifadeleri kullandı;

“Selahattin beyle (Aydoğdu) geçen hafta karşılaştım kafede. ‘Misafiriniz yoksa bir şeyler içelim’ dedi. Selahattin bey kim? TFF üyesi… Selahattin beyin ne işi var bizim federasyonda? Selahattin beye ‘keşke bıraksan’ dedim. Yüzüne söyledim. ‘Bunu televizyonda da söylemişsin. Benim bir şey yaptığım yok ki’ dedi. Türkiye’nin futbol direktörünü gönderiyorsunuz, onun kavga ettiği kişiyi tutuyorsunuz.”

Fatih Terim ile damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve iki özel korumanın, Çeşme Alaçatı'daki Yüzevler Kebapçısı'nı basıp, mekânın sahibi Selahattin Aydoğdu'ya saldırdığı iddia edilmişti.

İLGİLİ HABER Mustafa Denizli`den Fatih Terim ve İran açıklaması Mustafa Denizli`den Fatih Terim ve İran açıklaması

Yayınlanma Tarihi:10:42,