SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mustafa Denizli’den Fatih Terim ve İran açıklaması

Mustafa Denizli’den Fatih Terim ve İran açıklaması

İran kulübü İstiklal, Fatih Terim ile anlaşma zemini arıyor. Kulüp yöneticisi Emir Sultani, deneyimli teknik adamla İstanbul'da görüştüklerini açıkladı.

Bir dönem İran’da Persepolis takımını çalıştıran Mustafa Denizli, İstiklal Kulübü’nün Fatih Terim ile görüştüğünü ve tecrübeli teknik adamın bu teklife nasıl yaklaştığını açıkladı.

22 Eylül 2017 Fatih Terim`den TFF`ye ihtarname Türkiye Futbol Direktörlüğü görevine son verilen Fatih Terim, 3,5 milyon euro tutarındaki 1 yıllık maaşını ödemesi için TTF'ye ihtarname çekti. İlgili Haberi Oku

TRT Spor’da yayınlanan bir programa katılan Denizli’nin sözleri:

“Fatih hocayla görüştüm. Bu haberden çıktıktan sonra. Böyle bir şey olursa oturur konuşuruz dedi. İran enteresan, cazip bir ülke. İnsanıyla yaşamıyla, ben 3 yıl kaldım orada. Çok özel durumları olan bir ülke. Gitmeye karar verirse gayet tabii sorar, gerekirse ben de giderim. Hatta önümüzdeki günlerde gideceğim.”

“Hocayı tam ortada gördüm. Artıları ve eksileri eşit durumda. Benim hayatımda çok var gel gitler. Ben şampiyonluktan sonra 3. lige kadar gidebilecek bir adamım. Hoca farklı düşünceler içinde olabilir. Fatih hocaya da İran’dan teklif götüren kulüp, İran’ın en iyi kulüplerinden iki tanesi.”

28 Eylül 2017 Dursun Özbek`ten flaş Sneijder açıklamaları: Paralı askerleri vardı İlgili Haberi Oku