SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ferudun Tankut: Galatasaray’ı çok iyi biliyoruz

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, deplasmanda konuk olacakları Galatasaray karşısında puan yada puanlar hedeflediklerini söyledi.

Güncellenme: 13:22, 28/09/2017
Ferudun Tankut: Galatasaray’ı çok iyi biliyoruz

İHA'ya açıklamalarda bulunan Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, son 3 haftadır kötü gidişatlarının olduğunu kaydederek, “Son olarak kendi sahamızda oynadığımız E.Y.Malatyaspor maçında çok kötü oynadık. Galibiyet beklediğimiz bir maçtı. Şimdi bu maçı unuttuk, önümüzde zorlu Galatasaray maçı var. Galatasaray'ı biliyoruz. İstim üzerinde ve çok iyi futbol oynuyorlar. Biz de bunun bilincindeyiz ve 3 haftalık kötü gidişatımızı durdurmak adına Galatasaray karşısında puan yada puanlar bekliyoruz. Rakibimizi çok iyi biliyoruz. Kendi saha ve seyircisi karşısında baskılı oynayan bir takım. Buna karşı takımımız da hafta başından beri yoğun bir çalışma içerisinde” dedi.

Tankut, yeni teknik direktör konusunda ise son yaklaştıklarını ve bugün yarın nihai sonuca varacaklarını da ifade ederek, “Lig uzun bir maraton. Hedefleri olan bir takımız. Kısa sürede toparlanacak güçteyiz. Teknik direktör konusunda çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Umut ediyorum ki; bugün yarın bunu çözmüş olacağız. Galatasaray maçından sonra milli maç arası var. Bu arayı da iyi değerlendirerek yeni hocamızla yolumuza devam edeceğiz” dedi.