SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eljif Elmas’ın serbest kalma maddesi: 23 milyon Euro!

Eljif Elmas’ın serbest kalma maddesi: 23 milyon Euro!

Sarı-Lacivertli takımla bugün 5 yıllık sözleşme imzalayacak Eljif Elmas için yönetim 23 milyon Euro’luk serbest kalma bedeli belirledi. 18 yaşındaki yıldız takımın en pahalı futbolcusu olacak.

Fenerbahçe genç yıldızı Eljif Elmas ile bugün resmi sözleşme imzalayacak.

Oyuncunun 18 yaşına girmesine bekleyen Sarı-Lacivertliler daha önce Rabotnicki’ye 180 bin Euro ödeyerek futbolcunun ‘gençlik’ haklarını satın almıştı.

Dün 18 yaşına basan Eljif için elini çabuk tutan yönetim bugün muradına eriyor.

​YAŞI KÜÇÜK AMA DEĞERİ… Makedon oyuncuyla 5 yıllık sözleşme imzalayacak F.Bahçe, sözleşmeye serbest kalma bedeli olarak 23 milyon Euro yazacak. Eljif bu rakamla Sarı-Lacivertli takımın en değerli oyuncusu olacak. 27 Eylül 2017 Bein Sports sunucusu Pınar Bekbölet, Fenerbahçe`ye hakaret içeren atkıyla çekilen fotoğrafı yüzünden kovuldu Bein Sports'ta sunuculuk yapan Pınar Bekbölet'in Fenerbahçe'ye hakaret içeren Galatasaray atkısıyla çekilen fotoğrafı başına bela oldu. Bekbölet atkıdaki ifadenin anlamını bilmediğini ve fotoğrafın 10 yıl önce çekildiğini ifade etse de Bein Sports, Bekbölet'in işine son verdi. İlgili Haberi Oku

​HERKESİN GÜVENİNİ KAZANDI

Yönetim ve Aykut Kocaman, Eljif Elmas’ın yeteneğine güveniyor. Sarı- Lacivertliler, Elmas’ın birkaç yıl içinde dünya futboluna damga vurucağı görüşünde hemfikir. Taraftarlar da ona hayran.

​MAKEDON PAZARINA HÜCUM! Makedon pazarına yönelen Fenerbahçe’nin Eljif Elmas gibi yetenekleri takip ettiği öğrenildi. Önümüzdeki yıllarda genç yeteneklerin Fenerbahçe’ye kazandırılacağı ve çalışmaların sürdüğü bildirildi.

27 Eylül 2017 Fenerbahçe`ye 60 Milyon Dolar kredi Fenerbahçe KAP'a yaptığı açıklamayla Ziraat Bankası'ndan 60 milyon Dolar kredi alındığını duyurdu. İlgili Haberi Oku