SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eljif Elmas’ın serbest kalma maddesi: 23 milyon Euro!

Sarı-Lacivertli takımla bugün 5 yıllık sözleşme imzalayacak Eljif Elmas için yönetim 23 milyon Euro’luk serbest kalma bedeli belirledi. 18 yaşındaki yıldız takımın en pahalı futbolcusu olacak.

Güncellenme: 09:11, 28/09/2017
Eljif Elmas’ın serbest kalma maddesi: 23 milyon Euro!

Fenerbahçe genç yıldızı Eljif Elmas ile bugün resmi sözleşme imzalayacak.

Oyuncunun 18 yaşına girmesine bekleyen Sarı-Lacivertliler daha önce Rabotnicki’ye 180 bin Euro ödeyerek futbolcunun ‘gençlik’ haklarını satın almıştı.

Dün 18 yaşına basan Eljif için elini çabuk tutan yönetim bugün muradına eriyor.

​YAŞI KÜÇÜK AMA DEĞERİ… Makedon oyuncuyla 5 yıllık sözleşme imzalayacak F.Bahçe, sözleşmeye serbest kalma bedeli olarak 23 milyon Euro yazacak. Eljif bu rakamla Sarı-Lacivertli takımın en değerli oyuncusu olacak. İLGİLİ HABER Bein Sports sunucusu Pınar Bekbölet, Fenerbahçe`ye hakaret içeren atkıyla çekilen fotoğrafı yüzünden kovuldu Bein Sports sunucusu Pınar Bekbölet, Fenerbahçe`ye hakaret içeren atkıyla çekilen fotoğrafı yüzünden kovuldu

​HERKESİN GÜVENİNİ KAZANDI

Yönetim ve Aykut Kocaman, Eljif Elmas’ın yeteneğine güveniyor. Sarı- Lacivertliler, Elmas’ın birkaç yıl içinde dünya futboluna damga vurucağı görüşünde hemfikir. Taraftarlar da ona hayran.

​MAKEDON PAZARINA HÜCUM! Makedon pazarına yönelen Fenerbahçe’nin Eljif Elmas gibi yetenekleri takip ettiği öğrenildi. Önümüzdeki yıllarda genç yeteneklerin Fenerbahçe’ye kazandırılacağı ve çalışmaların sürdüğü bildirildi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`ye 60 Milyon Dolar kredi Fenerbahçe`ye 60 Milyon Dolar kredi