SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş – RB Leipzig maçının spikeri Levent Özçelik’ten küfür açıklaması

Beşiktaş – RB Leipzig maçının spikeri Levent Özçelik’ten küfür açıklaması

Beşiktaş - RB Leipzig karşılaşmasını anlatan deneyimli TRT spikeri Levent Özçelik, karşılaşmanın ardından bir açıklamada bulundu. Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe'ye küfür ederken "Sevgili seyirciler, kulaklığımı birkaç saniye önce çıkardım. İnanılmaz bir tezahürat var, bunu burada yaşamak lazım" diyen Özçelik konuya açıklık getirdi.

Beşiktaş’ın RB Leipzig’i 2-0 mağlup ettiği karşılaşmaya Beşiktaş’ın zaferi kadar TRT’nin efsanevi spikeri Levent Özçelik de anlatımıyla damga vurdu. Deneyimli spiker karşılaşmanın bir bölümünde Beşiktaş taraftarını överken; bu övgünün denk geldiği an sosyal medyada gündeme oturdu ve bir kısım Fenerbahçe taraftarını sinirlendirdi.

27 Eylül 2017 Mehmet Demirkol: `Dalga geçmeyin çocuğunuzun başına gelebilir!` NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, dün akşam oynanan Beşiktaş Leipzing maçında yaşananlar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İlgili Haberi Oku

Zira Levent Özçelik’in sözü Beşiktaş taraftarına bıraktığı esnada siyah-beyazlılar, Fenerbahçe’ye küfür etmekteydi. Özçelik “Sevgili seyirciler, kulaklığımı birkaç saniye önce çıkardım. İnanılmaz bir tezahürat var, bunu burada yaşamak lazım” derken bu yorum sosyal medyada gündeme oturdu.

27 Eylül 2017 Leipzig, Vodafone Park`a hayran kaldı! Leipzig resmi Twitter hesabı, Vodafone Park'ı dolduran onbinlerce Beşiktaş taraftarına hayran kalarak, ilginç bir paylaşımda bulundu. İlgili Haberi Oku

Özçelik ise bu tartışmalardan sonra bir açıklama yaparak tartışmalara nokta koydu. Levent Özçelik, “Kulaklık varken sesleri duyamıyordum. Atmosferi duymak için kulaklığı çıkardım ve uğultu halinde tezahürat duydum. Ne söylendiğini anlamadım. Yoksa benim böyle bir şeyi onaylamam söz konusu olabilir mi?” dedi.