SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ahmet Nur Çebi: Beşiktaş ilkleri yapmaya devam edecektir

Ahmet Nur Çebi: Beşiktaş ilkleri yapmaya devam edecektir

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Gruptan çıkmayı bu maçtan sonra yüzde 70-80 görüyorum” dedi.

Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu ikinci maçında evinde karşılaştığı Alman ekibi RB Leibzig'i 2-0 mağlup etti. Müsabaka sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Türkiye'de UEFA Şampiyonlar Ligi'ne 6 puanla başlayan ilk takımız. Beşiktaş ilkleri yapmaya devam edecektir. Umarım daha güzel günler geçireceğiz. Futbol bu. Eğlenceli tarafı da var” diye konuştu.

Gruptan çıkma şansının sorulması üzerine Çebi, “Gruptan çıkmayı bu maçtan sonra yüzde 70-80 görüyorum. Bundan sonra işimiz daha kolay ama oynanacak çok maç var. Oyun disiplini, oynanan oyun ve güçlü rakipler karşısında alınan sonuçlar bizi cesaretlendiriyor” diye konuştu.

Çebi, ayrıca, taraftarın aldıkları puanlarda etkisi olduğunu ve Leipzig de taraftardan etkilendiğini söyledi. 27 Eylül 2017 Talisca`dan bonservis açıklaması Şampiyonlar Ligi G Grubu'nun 2. haftasında Leipzig'in 2-0 yenen Beşiktaş'ta takımının ikinci golünü atan Talisca, galibiyeti ve geleceğini yorumladı. İlgili Haberi Oku