SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza’dan itiraf: Gidip gitmeme konusunda kararsızdım

Fenerbahçe’nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza’dan itiraf: Gidip gitmeme konusunda kararsızdım

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef de Souza, transfer sezonunun son gününde Premier Lig'den gelen teklif hakkında konuştu. Josef de Souza, teklifin aklını karıştırdığını, gidip gitmemek konusunda kararsız kaldığını söyledi.

Fenerbahçe’de son haftalarda yükselen form grafiği ile dikkat çeken Josef de Souza, transfer sezonunun son gününde Premier Lig ekibi West Bromwich Albion’dan gelen teklifin aklını karıştırdığını söyledi. Bu durumun sezon başındaki performansını etkilediğinin altını çizen Josef de Souza, Premier Lig’e gidip gitmeme konusunda kararsız kaldığını ancak Fenerbahçe’de kaldığı için çok mutlu olduğunu belirtti.

25 Eylül 2017 Atilla Gökçe, Aykut Kocaman`ın Beşiktaş için söylemediği kelimeyi açıkladı Gazeteci Atilla Gökçe Lig Radyo'da yayınlanan Spor Hayattır programında Aykut Kocaman'ın Beşiktaş maçı sonrası düşündüğü ancak söylemediği kelimeyi açıkladı. İlgili Haberi Oku

Transfer sürecini anlatan Josef de Souza “İngiltere’den cazip bir teklif aldım. Premier Lig’e gidip gitmeme konusunda kararsızdım. Bu ruh hali sezon başında performansıma da yansıdı. Ayrıca yaz döneminde orta sahaya da önemli transferler yapılmıştı. Orta sahada rekabet çok arttı. Ne zaman kalacağım kesinleşti, işte o zaman biraz daha rahatladım” dedi.