SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hafta sonu Tottenham’a evinde kaybeden West Ham United’da Slaven Bilic bir kez daha topun ağzına geldi. West Ham eğer önümüzdeki hafta sonu oynanacak Swansea maçını da kazanamazsa Hırvat teknik direktör ile yollarını ayırabilir.

Bilic, Tottenham maçı öncesinde de işinin tehlikede olduğunu kabul etmiş ve şunları söylemişti: ”Bir defa bu konuşulmaya başlanırsa maalesef asla sonu gelmiyor. Bir maç sonra, iki maç sonra böyle devam edip gidiyor… Maalesef bu, modern futbolun gerçeklerinden biri haline geldi.”

Hırvat çalıştırıcının West Ham ile olan sözleşmesi bu sezonun sonunda bitiyor. Bilic bu konu ile ilgii yaptığı açıklamada da henüz bir şeyin belli olmadığını söylemişti. Sezon başında kadrosuna Joe Hart, Javier Hernandez ve Pablo Zabaleta gibi önemli isimleri ekleyen West Ham United, geride kalan 6 haftada yalnızca bir galibiyet alıp 4 puan toplayabildi. Londra temsilcisi şu an ligde 18. sırada bulunuyor.

(Sporx)

İLGİLİ HABER Conte`den Morata övgüsü: `Kızınızı evlendirebilirsiniz` Conte`den Morata övgüsü: `Kızınızı evlendirebilirsiniz`

Yayınlanma Tarihi:13:11,