SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serdar Aziz’den alkışlanacak hareketler!

Bursaspor taraftarları, ayağına her top gelişinde Serdar Aziz’e tepki gösterirken, milli yıldızdan maç sonu alkışlanacak harekete geldi.Serdar Aziz, tepkilere "canları sağolsun" diye yanıt verdi.

Güncellenme: 07:51, 25/09/2017
Serdar Aziz’den alkışlanacak hareketler!

Bursaspor taraftarının, 2016 yazında 4,5 milyon Euro artı 3 futbolcu karşılığı oldukça karlı bir alışverişle G.Saray’a gönderilen Serdar Aziz’e öfkesi dinmiyor. Serdar, altyapısından yetiştiği eski kulübüne karşı Bursa’da ilk kez rakip olurken, sahaya adımını attığı andan itibaren yeşil-beyazlı tribünlerin tepkisine maruz kaldı. Milli stoper, topla buluştuğu her pozisyonda ıslıklandı. Maç sonunda açıklamalarda bulunan eski Bursasporlu Aziz, Ben yıllarca Bursaspor’a alt yapısından itibaren hizmet ettim. Canları sağolsun. Bunlar futbolda olan şeyler. Protestolar olabilir. Benim ailem Bursa’da yaşıyor. Ben Bursa’yı ve Bursaspor’u çok seviyorum. Bursaspor maça iyi başladı. Biz çok güzel geri döndük. Böyle devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Serdar Aziz üçlü çektirmek istemedi

Ayrıca maçın sonunda Galatasaraylı taraftarlar, “Moral olsun” diye Serdar’ı tribüne çağırıp, üçlü çektirmek istedi. Ancak milli futbolcu, G.Saraylı yöneticilere giderek, “Ayıp olur şimdi Bursa’ya. Gerginlik çıkar. Ben soyunma odasına gideyim” dedi. Yöneticiler de “Tamam” deyince, Serdar soyunma odasının yolunu tuttu.

İLGİLİ HABER Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor`dan Feghouli yorumu Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor`dan Feghouli yorumu