SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şenol Güneş’ten Ali Palabıyık’a küfür açıklaması

Şenol Güneş’ten Ali Palabıyık’a küfür açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinde tribüne gönderilmesi ile ilgili konuştu. Şenol Güneş, hakem Ali Palabıyık'a tepki gösterdiğini ancak neler söylediğini hatırlamadığını belirtti.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Beşiktaş’ın yarın Leipzig ile oynayacağı maç öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinde yaşananlar hakkında konuştu. Derbide tribüne gönderilmesine açıklık getiren Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Daha önce pek çok olay oldu. Biz tepkimizi göstermedik. Ancak o pozisyonda Ali Palabıyık’a tepki gösterdim. Hakemin şahsına bir lafım olmadı. Döndükten sonra ise ne dediğimi bilmiyorum” dedi.

25 Eylül 2017 Caner Erkin`in menajeri Batur Altıparmak derbide yaşanan olaylar ile ilgili konuştu! Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, Caner Erkin'in derbi sonrası söylediği iddia edilen açıklamaları ve Mahmut Uslu'nun sözlerine yanıt verdi. İlgili Haberi Oku

Olayın ayrıntılarını anlatan Şenol Güneş, şunları söyledi:

“Hakeme niye faul verdiğini sordum, cevap vermedi. Bir şeyler söyleyerek döndüm. Orada ne söylediğimi ben de bilmiyorum. Sağolsun yayıncı güzel çekiyor bunları. Ağzımdan kötü bir kelime çıkıyorsa bunu suç olarak kabul ederim. Hakeme küfür etmedim. Hakemler her maçta hata yapabiliyor.  Aleyhimize de olabilir. Lehimize de olabilir. Derbide sadece futbol oynamaya çalıştık. Ana avrat küfür edildi, para atıldı. Biz bir şey yapmadık.”

25 Eylül 2017 Şampiyonlar Ligi heyecanı devam ediyor UEFA Şampiyonlar Ligi'nde ikinci hafta heyecanı yarın oynanacak karşılaşmalarla devam edecek. İlgili Haberi Oku

Basın mensuplarının ‘Kamuoyu’ merak ediyor diyerek sordukları soruya tepki gösteren Şenol Güneş “Kamuoyunu katarak soru sormayalım. Ağzımdan hep beyanat çıkıyor. (O.. Si.. küfürü iddiası). Ben hiçbirinize beyanat vermediğim halde benim adımdan beyanatlar yazıyor medyada. Bunu yapmayın. Sizin derdiniz yarınki maç değil. Sizin için kavga olsun yeter. Ben bu işte yokum” dedi.