SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin’in menajeri Batur Altıparmak derbide yaşanan olaylar ile ilgili konuştu!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, Caner Erkin'in derbi sonrası söylediği iddia edilen açıklamaları ve Mahmut Uslu'nun sözlerine yanıt verdi.

Güncellenme: 13:23, 25/09/2017
Caner Erkin’in menajeri Batur Altıparmak derbide yaşanan olaylar ile ilgili konuştu!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in, Fenerbahçe derbisinin ardından sosyal medyada konuştuğu iddia edilen açıklamalar hakkında milli futbolcunun menajeri Batur Altıparmak’tan yanıt geldi.

Batur Altıparmak, ayrıca Mahmut Uslu’nun Caner Erkin hakkında söyledikleri hakkında da açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Caner Erkin’in, Fenerbahçe derbisinden sonra sosyal medyada yaptığı iddia edilen, “Ben Fenerbahçe’de oynarken Kadıköy’de herkesi yeniyoruz sanıyordum. Bu akşam ne olduğunu anladım, geçmişimden utandım.” açıklaması hakkında menajeri Batur Altıparmak konuştu.

“CANER’İN BÖYLE BİR AÇIKLAMASI YOK”

Altıparmak, Caner Erkin’in böyle bir açıklamasının kesinlikle olmadığını söylerken, “Caner Erkin’in böyle bir açıklaması yok. Bir deli bir kuyuya taş atmış. 40 kişi çıkarmaya çalışıyor.” ifadelerini kullandı.

“MAHMUT USLU’NUN SÖZLERİ PROFESYONELLİĞE YAKIŞMIYOR”

Batur Altıparmak, derbinin ardından Mahmut Uslu’nun Caner Erkin’in özel hayatıyla ilgili söylediklerine ise, Caner Erkin ile ilgili sözleri baştan aşağı talihsizlik. Profesyonelliğe yakışmayan sözler.” diye yanıt verdi.

İLGİLİ HABER Caner Erkin çılgına döndü! Mahmut Uslu... Caner Erkin çılgına döndü! Mahmut Uslu...