SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin çılgına döndü! Mahmut Uslu…

Fenerbahçe tribünlerinin maç boyu tepki göstediği Caner Erkin, karşılaşmanın ardından sarı lacivertli kulübün basın sözcüsü Mahmut Uslu'nun kendisi hakkında söylediği sözleri duyunca adeta çılgına döndü.

Güncellenme: 12:25, 25/09/2017
Caner Erkin çılgına döndü! Mahmut Uslu…

Özel hayatıyla ilgili açıklamalara tepki vermek isteyen milli sol bek, teknik heyetin kararıyla takım otobüsüne bindirilmedi. Masör Cemil Karataş’ın arabasıyla stattan ayrılan Caner’in bu şekilde basına açıklamada bulunması engellendi.

Sıcağı sıcağına oyuncusunu ateşe atmak istemeyen teknik ekip, Leipzig maçı öncesi gerginliklerin daha da artmasını önledi.

İLGİLİ HABER Mahmut Uslu`dan Beşiktaş için olay sözler! Mahmut Uslu`dan Beşiktaş için olay sözler!

Derbi sonrası Caner Erkin hakkında konuşan Uslu, “Caner’in özel hayatını biliyorsunuz. 4 yıl Fenerbahçeliler ve yönetim ona sahip çıktı. Seyircilerin böyle tepki göstermesi normal. Caner’e hepimiz yardım ettik. Özel hayatıyla ilgili konuşmayacağım. Lens’e diyecek bir şey yok. Lens’in kulübü bizden acayip bir para istedi, sonra fiyatı indirdiler Beşiktaş aldı” demişti.

İLGİLİ HABER Arsen kavgası!.. Mahmut Uslu`dan açıklama geldi: Ne deseydim? Arsen kavgası!.. Mahmut Uslu`dan açıklama geldi: Ne deseydim?

İLGİLİ HABER Beşiktaş taraftarı `VEFA`ya hazırlanıyor Beşiktaş taraftarı `VEFA`ya hazırlanıyor

Yayınlanma Tarihi:10:42,