SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atilla Gökçe, Aykut Kocaman’ın Beşiktaş için söylemediği kelimeyi açıkladı

Gazeteci Atilla Gökçe Lig Radyo'da yayınlanan Spor Hayattır programında Aykut Kocaman'ın Beşiktaş maçı sonrası düşündüğü ancak söylemediği kelimeyi açıkladı.

Güncellenme: 10:41, 26/09/2017
Atilla Gökçe, Aykut Kocaman’ın Beşiktaş için söylemediği kelimeyi açıkladı

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından Aykut Kocaman’ın basın toplantısında siyah-beyazlı takımla ilgili söylediği sözler oldukça tartışılmıştı.

Kocaman “Beşiktaş, son iki yılın şampiyonu. Bir hava yakalamamız gerekiyordu, bunu başardık. Beşiktaş’ın özgüveni hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi’nde aldığı sonuçlarla çok yüksekti. Aslında özgüven ve de bir başka kelime daha var ama onu söylemeyeyim şimdi.” ifadelerini kullanmıştı.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman: Algı operasyonu yapılıyor Aykut Kocaman: Algı operasyonu yapılıyor

Gazeteci Atilla Gökçe Lig Radyo’da yayınlanan Spor Hayattır Programı’nda Aykut Kocaman’ın “söylemeyeyim” dediği kelimeyi açıkladı.

Gökçe şu ifadeleri kullandı;

“Ben Aykut Kocaman’ı kutlamak için aradım. Kocaman doğrudan konuya girdi. Özgüven yerine “kibir” sözcüğünü kullanacakmış ama Beşiktaş’a saygı gösterdiği için kullanmamış. Şenol Hocaya saygı duyduğunu. Fevri ve gergin gördüğünü söyledi. Şenol hoca için keşke işine konsantre olsaydı da dedi.”

İLGİLİ HABER Şenol Güneş`ten Ali Palabıyık`a küfür açıklaması Şenol Güneş`ten Ali Palabıyık`a küfür açıklaması

Yayınlanma Tarihi:18:57,