SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Atilla Gökçe, Aykut Kocaman’ın Beşiktaş için söylemediği kelimeyi açıkladı

Atilla Gökçe, Aykut Kocaman’ın Beşiktaş için söylemediği kelimeyi açıkladı

Gazeteci Atilla Gökçe Lig Radyo'da yayınlanan Spor Hayattır programında Aykut Kocaman'ın Beşiktaş maçı sonrası düşündüğü ancak söylemediği kelimeyi açıkladı.

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin ardından Aykut Kocaman’ın basın toplantısında siyah-beyazlı takımla ilgili söylediği sözler oldukça tartışılmıştı.

Kocaman “Beşiktaş, son iki yılın şampiyonu. Bir hava yakalamamız gerekiyordu, bunu başardık. Beşiktaş’ın özgüveni hem ligde hem de Şampiyonlar Ligi’nde aldığı sonuçlarla çok yüksekti. Aslında özgüven ve de bir başka kelime daha var ama onu söylemeyeyim şimdi.” ifadelerini kullanmıştı.

25 Eylül 2017 Aykut Kocaman: Algı operasyonu yapılıyor Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş derbisinde yenen gollerle ilgili tenkitlerin şaşırtıcı olmadığını dile getirdi. İlgili Haberi Oku

Gazeteci Atilla Gökçe Lig Radyo’da yayınlanan Spor Hayattır Programı’nda Aykut Kocaman’ın “söylemeyeyim” dediği kelimeyi açıkladı.

Gökçe şu ifadeleri kullandı;

“Ben Aykut Kocaman’ı kutlamak için aradım. Kocaman doğrudan konuya girdi. Özgüven yerine “kibir” sözcüğünü kullanacakmış ama Beşiktaş’a saygı gösterdiği için kullanmamış. Şenol Hocaya saygı duyduğunu. Fevri ve gergin gördüğünü söyledi. Şenol hoca için keşke işine konsantre olsaydı da dedi.”

25 Eylül 2017 Şenol Güneş`ten Ali Palabıyık`a küfür açıklaması Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinde tribüne gönderilmesi ile ilgili konuştu. Şenol Güneş, hakem Ali Palabıyık'a tepki gösterdiğini ancak neler söylediğini hatırlamadığını belirtti. İlgili Haberi Oku