SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sion Başkanı Constantin, yorumcu Rolf Fringer’i tekme tokat dövdü

Fenerbahçeli yıldız Salih Uçan'ın kiralık olarak formasını giydiği İsviçre takımı Sion'da kulüp başkanı Constantin'in televizyon yorumcusunu dövmesi ülkede infial yarattı.

Güncellenme: 12:27, 23/09/2017

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER  / İsviçre takımlarından Sion’ın sahibi ve kulüp başkanı Christian Constantin, 2-1 kazandıkları Lugano maçının ardından televizyon yorumcusu Rolf Fringer’e saldırdı.

Fenerbahçe’nin kiralık olarak gönderdiği Salih Uçan’ın takımı Sion, lig karşılaşmasında Lugano’yu 2-1 mağlup etmeyi başardı.

Maç sonunda değerlendirmelerde bulunan yorumcu ve eski İsviçre Tekni Direktörü Fringer, bir anda Sion Başkanı Constantin tarafından tekme tokat saldırıya uğradı.

Dayak yiyen Fringer, ilk olarak Constantin’in oğlu tarafından saldırıya uğradığını iddia ederken, “O bir narsist. Dünyaya karşı sıfır empatisi var ve kendisinden başka kimseye saygı duymaz” ifadelerini kullandı.

Konu hakkında açıklama yapan Constantin ise, “Fringer bu hafta bana kötü davrandı ve ben de gittim bunu hallettim. Onu yakaladım ve geriye ittim. İyi hissettim. Saldırıya uğradığınızda kendinizi savunmalısınız” dedi.

Yayınlanma Tarihi:10:46,