SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman: ‘Bu taraftar beni bile oynatır’

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe ile deplasmanda oynayacakları sezonun ilk derbisi öncesinde özel açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 07:49, 23/09/2017
Fikret Orman: ‘Bu taraftar beni bile oynatır’

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe ile oynayacakları derbi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Vatan Gazetesi’nden Ömer Güvenç’e konuşan Orman, “Ne mutlu Beşiktaşlılar'a ki; geçmişte böyle büyük başkanlara sahip olmuşuz. Benim, Süleyman ağabeyle adımın anılması bile büyük gurur.” dedi. “En çok kiminle selfie çektirmek isterdiniz?” sorusuna yanıt veren Orman, “Babam ve Süleyman ağabeyle” şeklinde cevap verdi.

‘BU TARAFTAR BENİ BİLE OYNATIR'

Beşiktaş taraftarının desteğine dikkat çeken Fikret Orman, “Ömer ağabey inan, bu taraftar beni bile oynatır. Futbolcularımız çok şanslı böyle bir taraftar kitlesine sahip olduğu için ve taraftarlarımız da çok şanslı böyle bir futbolcu topluluğuna sahip oldukları için.” yorumunda bulundu.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe-Beşiktaş | Muhtemel 11`ler... Süper Lig 6. hafta karşılaşması Fenerbahçe-Beşiktaş | Muhtemel 11`ler... Süper Lig 6. hafta karşılaşması

“Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig için kadro yeterli mi?” sorusunu cevaplayan Orman, “Fazlasıyla” diyor ve ekliyor:

“Yıldız futbolculara, karakterli ve şahsiyetli futbolculara sahibiz. Böyle bir futbolcu topluluğuna sahip olmak her teknik direktörün rüyasıdır. Ama böyle bir yıldızlar topluluğunu idare etmek de ancak iyi bir teknik direktörün işidir. İşte Şenol hocamız da böyle bir teknik direktör.”

‘SADECE FUTBOL KONUŞULSUN'

Fenerbahçe derbisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Orman, “İki büyük takım sahaya çıkıp oynayacak. Sadece futbolun konuşulduğu bir maç olsun. Kazanabiliriz, kaybedebiliriz de… Bu bir oyun. Kazanırsak ne biz garanti şampiyon oluruz ne de F.Bahçe kaybederse yarıştan kopar. Ama ben kazanacağımıza inanıyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:07:38,