SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe – Beşiktaş derbisinde 11’ler belli oldu

Derbide 11'ler belli oldu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş derbisinde kaleyi Kameni'ye emanet etti. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ise sağ bekte Medel'e görev verdi.

Güncellenme: 18:59, 23/09/2017
Fenerbahçe – Beşiktaş derbisinde 11’ler belli oldu

Sahasında Beşiktaş ile derbi mücadelesine çıkacak olan Fenerbahçe’de ilk 11 belli oldu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kritik derbide kaleyi Kameni’ye emanet etmeye karar verdi. Volkan Demirel’in derbi tecrübesine rağmen formsuz olması, Aykut Kocaman’ın bu kararı almasında önemli rol oynadı. Aykut Kocaman, sakatlığı nedeniyle oynayamayacak olan Skrtel’in yerine ise Neto’nun yanında Neustadter’i oynatmaya karar verdi.

İLGİLİ HABER Kadıköy`de Caner Erkin`e büyük protesto hazırlığı Kadıköy`de Caner Erkin`e büyük protesto hazırlığı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, orta sahada ise uzun süredir oynamayan Mehmet Ekici’ye de ilk 11’de görev verdi. Kocaman, Beşiktaş derbisinde orta sahayı Ozan Tufan, Giuliano, Josef, Valbuena ve Mehmet Ekici’den kurdu. Forvette ise Janssen yer aldı. Savunmanın sağında Isla, solunda Hasan Ali 11’de yer buldu.

BEŞİKTAŞ’IN 11’İ DE BELLİ OLDU

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Fenerbahçe derbisinde sahaya süreceği 11 de belli oldu. Şenol Güneş’in sağ bekte Medel’e görev verdiği 11 şöyle:

Fabri, Medel, Pepe, Tosic, Caner, Atiba, Oğuzhan, Talisca, Babel, Quaresma, Cenk

Yayınlanma Tarihi:17:54,