SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Conte’den Morata övgüsü: ‘Kızınızı evlendirebilirsiniz’

Chelsea Teknik Direktörü Antonio Conte, İspanyol golcü Alvaro Morata'nın düzgün bir karakteri olduğunu dile getirirken 'kızınızın evlenmesini isteyeceğiniz erkeklerden' yorumunda bulundu

Güncellenme: 11:54, 23/09/2017
Conte’den Morata övgüsü: ‘Kızınızı evlendirebilirsiniz’

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea’nin teknik direktörü Antonio Conte, golcü oyuncu Alvaro Morata hakkında övgü dolu sözler sarfetti.

Sezon başında Juventus’tan transfer edilen 24 yaşındaki golcü, kısa sürede takıma ve lige adapte olarak attığı gollerle Londra ekibini sırtlamayı başardı.

Atletico Madrid’e gönderilen Diego Costa’yı takımda istemeyen Conte, “Alvaro’nun iyi olduğunu biliyorum. Gerçekten iyi bir insan ve karakteri de çok sağlam. Taktiksek, fiziksel ve teknik olarak antrenmanlarda da kendisini gösteriyor. Çok kibar biri ve bundan hoşlanıyorum” ifadelerin kullandı.

Morata’nın iyi bir bitirici olduğunu dile getiren İtalyan teknik adam, “Ceza sahası içinde topla çok iyi pozisyon alıyor. Gerçekten iyi bir adam. Kızınızı evlendirmek isteyeceğiniz türden bir erkek” şeklinde konuştu.

Yine de Morata’nın da eksikleri olduğunu söyleyen Conte, “Soyunma odasında onunla geliştirmesi gereken konular üzerine konuşuyoruz. Ondan daha fazla agresif olmasını istiyorum” sözlerini sarfetti.

Yayınlanma Tarihi:11:38,