SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal maçın ardından açıklamalarda bulundu

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Alanyaspor mağlubiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Yanal, "Ben de kariyerimde ilk defa böyle bir maç yaşıyorum. Bu konuda çok deneyimli sayılmam" dedi.

Güncellenme: 22:55, 22/09/2017
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal maçın ardından açıklamalarda bulundu

Trabzonspor’un konuğu Aytemiz Alanyaspor’a 3-0 öne geçtikten sonra 4-3 mağlup olduğu müsabakada Trabzonspor taraftarları tarihi bir şok yaşarken taraftarlar hem statta Ersun Yanal’a tepki vardı.

Yanal maçtan sonra, “Uzun süre böyle bir maç daha yaşanması çok zor. İlk yarının sonuna kadar bakınca 5-6 golün olabileceği bir maç. İkinci yarıda bir anda farklı bir kimlik ve karakter içine büründük. Koordinasyon ve oyun kimliği eksikliğimiz maçı bu hale getirdi. Ben de kariyerimde ilk defa böyle bir maç yaşıyorum. Bu konuda çok deneyimli sayılmam” dedi.

İLGİLİ HABER Alanyaspor`un Trabzonspor`u 4-3 yendiği maçın ardından Vagner Love açıklamalarda bulundu Alanyaspor`un Trabzonspor`u 4-3 yendiği maçın ardından Vagner Love açıklamalarda bulundu Tecrübeli çalıştırıcı, “Bu hepimizin kariyieri açısından ders çıkarılacak bir sonuç” derken, “Reaksiyon veriş şeklimiz ve oyundan kopuşumuzla gereken soncu alamadık. ‘Bu şakaya gelecek oyun değil cezayı keserler’ dememize rağmen bir şey yapamadık. Çok az koştuk bu maçta. Bugünkü sonuç bizim gibi bir kadronun kalitesine yakışmadı” dedi.Devre arasında oyundan çıkan kaleci Esteban’la ilgili, “Esteban başının dönüp fenalaştığını söyledi” ifadelerini kullanan Yanal tepkilerle ilgili ise “Futbol içinde seyirci tepkilerini konuşmam doğru olmaz. Benim takımla ve oyuncularla yaptığım iletişim önemli” sözlerini noktaladı.

Yayınlanma Tarihi:22:47,