SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tamer Tuna: Ligde iddialı olmak için…

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, ligde daha iddialı bir konum elde edebilmek için Sivasspor maçını kazanmak istediklerini söyledi.

Güncellenme: 16:19, 22/09/2017
Tamer Tuna: Ligde iddialı olmak için…

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, Demir Grup Sivasspor deplasmanı öncesinde basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu. Kupa maçının ligde az süre alan oyuncuları görebilme adına iyi bir fırsat olduğunu kaydeden Tuna, “Teknik adam olarak güçlenmemiz gereken noktaları gördüm ve gelecek adına nasıl hamleler yapabileceğimiz konusunda fikir sahibi oldum. Bu yönlerimizi güçlendirmek adına gereken çalışmaları yapıyoruz. Kupa maçı ve daha önce oynadığımız tüm maçlar şu an ve gelecek maçlarımızla ilgili teknik, fiziksel ve zihinsel anlamda daha emin adımlar atmamıza fayda sağlamıştır” dedi.

“Her maç üzerine koyarak gitmemiz gerektiğinin farkındayız”

Yarın Sivasspor deplasmanı için şehre gideceklerini ifade eden Tamer Tuna, “Bizim için ligdeki her maç çok önemli. Her maç üzerine koyarak gitmemiz gerektiğinin farkındayız. Sivasspor maçını ligde daha iddialı bir konum elde edebilme adına kazanmak istiyoruz. Milli maç arasına kadar Sivasspor ve Başakşehir takımları ile karşılaşacağız. Bu 2 haftalık süreçten iyi bir şekilde ayrılıp milli maç arasına moralli bir şekilde girmek istiyoruz” diye konuştu.