SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sergen Yalçın, Evkur Yeni Malatyaspor’un listesinde

Sergen Yalçın, Evkur Yeni Malatyaspor’un listesinde

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Evkur Yeni Malatyaspor, DHA'nın haberine göre ibreyi Eskişehirspor'dan istifa eden Sergen Yalçın'a çevirdi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor’da teknik direktör arayışları sürerken, koltuğun adayları arasında Eskişehirspor ile yollarını ayıran Sergen Yalçın da bulunuyor.

İlk olarak Antalyaspor’dan ayrılan Rıza Çalımbay’a teklif götüren kulüp yönetimi, deneyimli teknik adamın teklifi kabul etmemesi üzerine Hamza Hamzaoğlu ve Mehmet Özdilek ile görüştü ancak dün Eskişehirspor’da yaşanan gelişmeler, Malatya ekibinin gündemini değiştirdi. 20 Eylül 2017 Rıza Çalımbay: Dinlenmek istiyorum Evkur Yeni Malatyaspor'un teknik direktörlük görevine getirmek için teklifte bulunduğu Rıza Çalımbay, şu an için herhangi bir kulüpte görev almayı düşünmediğini ve bir süre dinlenmek istediğini söyledi. İlgili Haberi Oku

Yalçın’ın görevinden ayrılmasının ardından, genç teknik adam Evkur Yeni Malatyaspor’un teknik direktör adayları listesinin en başına yerleşti. Malatya ekibinin başkanı Adil Gevrek’in, İstanbul’a dönen Sergen Yalçın ile telefonda görüştüğü bildirildi.

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ile Sergen Yalçın’ın bir araya gelerek görüşme yapması bekleniyor.