SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Eljif Elmas’ta büyük tehlikeden dönüldü!

Eljif Elmas’ta büyük tehlikeden dönüldü!

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, hafta içerisinde FIFA'nın lisansına izin verdiği Eljif Elmas hakkında itirafta bulundu. Mosturoğlu, “FIFA’dan transfere onay çıkmaması halinde, 27 Eylül’de 18 yaşını dolduracak olan Eljif Elmas’ın başka bir takım tarafından transfer edilme tehlikesi doğacaktı” dedi.

Fenerbahçe uzun uğraşlar sonucu genç yetenek Eljif Elmas için lisans onayı almıştı.

FIFA'nın salı günü Eljif Elmas'ın transferine onay vermesinin ardından, “Bunun ne faydası olacak! Elmas, ocak ayına kadar oynayamayacak” yorumları yapılmıştı. Asbaşkan Şekip Mosturoğlu ise bu kararın son derece önemli olduğunu söyledi.

Mosturoğlu, “FIFA'dan transfere onay çıkmaması halinde, 27 Eylül'de 18 yaşını dolduracak olan Eljif Elmas'ın başka bir takım tarafından transfer edilme tehlikesi doğacaktı” dedi.

FIFA, 17 yaşındaki Makedon futbolcu Eljif Elmas’ın lisansıyla ilgili Fenerbahçe Kulübünün yaptığı başvuruyu kabul etmişti.

21 Eylül 2017 Ali Koç 1907 Fenerbahçe Derneği`nden başkan adaylığı için ayrıldı Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği 25. yıl balosunda bir konuşma yaptı. Ali Koç, 1907 Derneği başkanlığını 2018 Mayıs'ta Genel Kurul'da başkanlığa aday olacağı için bıraktığını açıkladı. İlgili Haberi Oku

Milliyet